Lady Pırlanta


  Erka Seri İlan Reklam Bilişim Kuyumculuk Hiz. Ltd. Şti. olarak yıllardır yaptığı Reklam ve Bilişim işlerinde sektöre yeni bir İvme kazandıran firmamız bugüne kadar bir çok reklam ve bilişim hizmetlerinde Türkiye'nin sayılı firmaları ile çok geniş projelere imza atmış ve hala üstlendiği misyonu yerine getirerek başarılı çalışmalarda hala ismi baş sıralarda yer almaktadır.

Pırlanta ve Kuyumculuk sektöründe de bu başarılı çizgiyi zaman içerisinde kazandığı tecrübesi, teknolojik alt yapısı başarılı genç dinamik kadrosu ile birleştirerek en iyi hizmeti vermeyi yegane görev bilmektedir.

   Firmamız internet üzerinden en uygun ve en görsel kaliteli kuyumculuk ürünleriniz siz değerli müşterilerimize satış yapmak için kurulmuştur.

  Lady Pırlanta olarak TÜRK PATENT ENSTİTÜSÜ  2008/30673 Marka numarası ile sizlere güvenli alışveriş imkanını kalite ve ekonomik fiyatları sunmaktayız.

   Sitemizdeki ürünlerimiz kendi işçiliğimiz ve çalışanlarımız tarafından montürler ve taşlar ilave edilerek kendi atölyelerimizde itina ile yapılmakta ve siz değerli müşterilerimizin görsel anlayışını sunulmaktadır. 

    İşinde uzman ekibimizle kusursuz hizmet anlayışını benimseyen ve heyecanını hiç kaybetmeyen dinamik kadrosu ile çalışan firmamıza siparişlerinizi güvenle verebilir tüm dost, arkadaş ve çevrenize bizi önerebilirsiniz.

   Sİtemizdeki takıldığınız konularda iletişim bilgilerimizi arayarak yardım isteyebilirsiniz.

 


© Copyright 2008 Lady Pırlanta tescilli bir markadır.
Harita / Site içeriği ve materyalleri izinsiz kullanılamaz. Web Tasarım : Murat HALAÇOĞLU & Uğur KARAYÜNLÜ