Lady Pırlanta Gizlilik Şartları


    Lady Pırlanta üye ve müşterilerinin e-posta adreslerini ve diğer kişisel bilgileri hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamaz, satmaz, paylaşmaz ve kötüye kullanmaz. Lady Pırlanta üye ve müşterilerinin e-posta adresleri, kendilerine yaklasik olarak haftada bir Lady Pırlanta ilgili tanıtım ve kampanya haberleri göndermek için kullanılmaktadır. Eğer bizden bu tip e-postalar da almak istemezseniz info@ladypirlanta.com adresine e-mail atarak müşteri hizmetleri sorumlularımıza haber verebilirsiniz. 
 
    Lady Pırlanta, e-posta adreslerini ve diğer kişisel bilgileri haricindeki genel site kullanımı ve alışverişle ilgili bilgileri, Lady Pırlanta kendi sunduğu hizmetleri ziyaretçi hareketlerini izleyerek daha verimli ve etkin kılmak, müşterilerine daha özel ve daha etkin hizmet verebilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve iş ortakları ile paylaşmak isteyebilir. 
 
    Cevaplanması üyenin isteğine bağlı olan anket sorularına verilen yanıtlar da yukarıdaki iş prensipleri çerçevesinde kullanılmaktadır. Bu tarz genel bilgiler üçüncü şahıs ve kurumlara, ancak genel istatistiksel değerlendirmelerin parçası olarak ve toplu olarak açıklanabilir. 
 
    Lady Pırlanta, güvenliğiniz için kredi kartı bilgilerinizi hiçbir şekilde saklamaz ve dolayısıyla bu tür bilgileri üyelik bilgileri çerçevesinde sormaz, istemez. Alışveriş esnasında Lady Pırlanta çalışanları dahil hiç kimse Kredi Kartı bilgilerinizi göremez, Kredi Kartı bilgileriniz ilgili Bankalara en yüksek güvenlik standartları cercevesinde ikili baglantilarla iletilir. 
 
    Sipariş aşamalarının kişisel bilgileri içeren kısımları Thawte tarafından sağlanan 256 bit şifreleme tekniği ile güvenlik altına alınmıştır. 
 
   Lady Pırlanta'da güvenliğiniz için verilen siparişlerin ödeme, fatura, teslimat adresi bilgilerinin kontrolünü gerçekleştiren bir birim bulunmaktadır.Bu nedenle, Lady Pırlanta'dan ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal bilgilerin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-mailin müşteriye yollanması gerekmektedir, bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşterilerle irtibata geçilmektedir. 

© Copyright 2008 Lady Pırlanta tescilli bir markadır.
Harita / Site içeriği ve materyalleri izinsiz kullanılamaz. Web Tasarım : Murat HALAÇOĞLU & Uğur KARAYÜNLÜ